Yhteystiedot

Pirkanmaan Rauhanturvaajat ry
PL 41, 33101 Tampere
pirkanmaanrauhanturvaajat(a)gmail.com
yhdistys(a)pirmrt.org
mara.ekman(a)gmail.com


PIRMRT:n hallitus:

Puheenjohtaja
Martti Ekman, mara.ekman(a)gmail.com
puh 0400 218030

Varapuheenjohtaja, tiedottaja, SRTL:n valtuuskunnan varajäsen 
Timo Hjelm, timo.hjelm(a)alekkus.fi
puh 0400 252575

Veteraanitukivastaava
Ulla-Liisa Kivelä, kivela58(a)gmail.com
puh 040 574 2896

Tarvikemyyjä, res. järjestöjen yhteyshenkilö, 
Tampereen ja Pälkäneen seudun aluevastaava
Timo Kautonen, kautsu2(a)gmail.com
puh 050 431 6562

MPK-vastaava
Tatu Sahrman, tatu.sahrman(a)gmail.com

Seniorijaoksen vetäjä, keilailut
Pekka Kytö, kytpekka9(a)gmail.com
puh 0400 635 652


Jäsenasiainhoitaja
Esa Siltanen, esa.siltanen(a)kolumbus.fi


Hallituksen jäsen
Jarl Andström,paappa.andstrom(a)gmail.com
puh 0400 636 831

Hallituksen jäsen
Simo Koskinen, siko.koskinen(a)gmail.com

Taloudenhoitaja, hallituksen varajäsen
Ismo Syrjälä, syrjalanismo(a)gmail.com
puh 050 5585022


Sihteeri, hallituksen varajäsen
Kari Vilkko, kari.vilkko(a)wippies.fi
puh 040 760 2620


PIRMRT:n hallituksen nimeämät toimihenkilöt:

Valokuvaaja, kuva-arkistonhoitaja
Jorma Kujala, jorma.kujala(a)pp3.inet.fi
puh. 0400 339 697

Kunniavartiovastaava
Timo Roivainen, timo.roivainen(a)elisanet.fi
puh 050 573 4672

Merkkipäivävastaava
Esa Leppänen, esa.leppanen(a)mosse.fi

Ammuntavastaava
Petri Lammi, panostaja(a)gmail.com
puh 0400 629 900

Pohjois-Pirkanmaan aluevastaava
Matti Helimäki, matahe(a)luukku.com
puh (03) 474 9940, puh 050 575 2133

Etelä-Pirkanmaan aluevastaava
Timo Järvinen